Math Rockz Word Problem Challenge!
First
Duration and Frequency: Which would you prefer?
Which dates would work better for your family?
If each camp had 4 sessions and each session lasted 1.5 hours and costs $120 for the camp, would you consider enrolling your child?
What grade(s) is/are your child(ren) in?
Which level of difficulty would you be interested in?
What other courses would you be interested in?